Bakım ücretlerine, mekanik işlem harcamalarına takılmadan Egea’nızın tadını çıkarın!

Akıllı Servis, Egea sahiplerinin servis maliyetlerinden kaynaklanan endişelerini sona erdiriyor. Egea’nızı aldığınız ilk günkü heyecan, ekstra maliyetleri kafaya takmadan devam ediyor!

Abonelik Avantajları

Akıllı Servis aboneliğiyle, sürpriz maliyetlerden kurtulmak isteyenler için özel bir çözüm sunuyoruz. Siz sadece abonelik ödemesini yapın; bakım ve mekanik arıza masraflarını ve disklerden balatalara, hatta debriyajdan sileceğe kadar hiçbir parçayı kafanıza takmayın.

Kolaylık ve Güvence

Artık yetkili servise gittiğinizde cebinizden para çıkması gerekmiyor. Akıllı Servis ile aracınızla katettiğiniz her 100 km için sabit bir ücret ödeyerek, bakım veya tüm mekanik işlem masraflarını gönül rahatlığıyla halledin.

Ödeme Kolaylığı

2 yıllık abonelik sözleşmesi ile uzun dönemli güvence altında olun. Abonelik ücreti otomatik olarak kayıtlı kredi kartınızdan tahsil edilir*, size masrafları düşünmeden aracınızın keyfini çıkarmak kalır.

Akıllı Servis Fiyat Listesi

Aylık yapılan km Mevcut Fiat Connect kullanıcıları için Akıllı servis hizmeti ile Fiat Connect sahibi olan kullanıcılar için
0-600 km 625 TL /ay 765 TL /ay
600 km üstü 0,92 TL /km 1,12 TL /km
KDV dahildir.

Akıllı Servis hakkındaki tüm koşul, istisna ve diğer detaylar ile hizmet koşullarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.