Fiat Connect

Fiat Connect

Aracınızla ilişkinizi değiştiren teknoloji

Fiat Connect cihazı ve mobil uygulaması, aracınız ile ilgili verilere kolayca ulaştırır, katma değerli fonksiyonları ile sizi Fiat’ınıza her yerden bağlar. Kontrol ve kolaylık hep sizinle olur.

Geçmiş Servis İşlemleri

Geçmiş Servis İşlemleri

Uygulama üzerinden servis randevusu alabilir, servis işlem kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz. Servis yerini, saatini, hangi işlemlerin ne kadar ücretle yapıldığını ve servis danışman bilgilerini görebilirsiniz.

Periyodik Bakımlar

Periyodik Bakımlar

Aracınızın periyodik bakım listesini görebilir ve hangi bakımda neler yapılacağını inceleyebilirsiniz. Bir sonraki bakımınıza kaç kilometre kaldığını görerek, randevu alabilirsiniz. Ayrıca bakımınız yaklaştığında, bakım hatırlatma bildirimi alabilirsiniz.

Araç İkaz Bildirimleri

Araç İkaz Bildirimleri

Araç gösterge panelinde karşılaşabileceğiniz ve araç kılavuzunda yer alan tüm uyarı lambalarını görebilirsiniz. Arızaların ne anlama geldiğini ve bu durumda ne yapmanız gerektiğini okuyabilirsiniz. Uyarıları uygulama ana ekranında bildirim olarak alabilirsiniz.

Uygulamayı kullandığınız süre boyunca, kaç yolculuk yaptığınızı, toplam sürüş zamanınızı ve kaç kilometre gittiğinizi görebilirsiniz.

Sahip Olmak İçin

• Fiat Connect uyumlu modellerimiz, sahip olma süreci ve yıllık yenileme bedeli hakkında bilgi almak için 444 22 55 numarasından Müşteri İlgi Merkezimizi arayabilir ya da Fiat Bayi ve Yetkili Servislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.