500X 200.000 TL 12 AY %2,99 VE ÖTV MUAF AVANTAJIYLA

Tarzınızı yansıtan kompakt SUV 500X'ten, 1.517.900 TL’den başlayan fiyatlarla ÖTV muaf avantajı ve 200.000 TL'ye 12 ay %2,99 faiz fırsatı!

500X, 1.5 litre 130 beygirlik hibrit motoru ile sessiz, ekonomik ve çevre dostu sürüş deneyimi sunuyor. 500X’in sportif versiyonu Cross Plus; kör nokta uyarı sistemi, yağmur ve karanlık sensörleri, trafik işareti algılama sistemi, hız sınırlama ve akıllı adaptif hız sabitleme sistemi, elektrikli park freni, şerit takip sistemi, geri görüş kamerası gibi özellikleri ile daha güvenli. Cross Plus versiyonunun tüm özelliklerine sahip Soft Top versiyonu ise dikkat çekici ve sınıfında tek olan elektrikli açılabilir tente özelliği ile keyifli bir sürüşü garanti ediyor.

Kampanya 02.07.2024 - 02.08.2024 tarihleri arasında 0 km 500X model araç satın alımlarında geçerlidir. Kampanya, ilgili modellerde 200.000 TL kredi, 12 ay vade 2,99% faiz oranı, hususi kullanımda aylık 21.170,95 TL ödeme seçeneği ile ( 3,98% aylık maliyet oranı 59,76% yıllık maliyet oranı) kullanacağınız hususi kredilerde geçerlidir. Bu kredi kampanyasından yararlanmanız halinde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 1.150 TL kredi tahsis ücreti ve 137,31 TL rehin tesis ücreti talep edilecektir.

İlanda belirtilen kampanya koşulları Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanyadan yararlanılmaması durumunda, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, Koç Fiat Kredi kredi kullanımında %4,69 faiz fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler ve kredi tahsis ücreti, müşterinin hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. İlgili kampanyalar, 2 Temmuz itibariyle 2023 Model yılı araçlar için geçerlidir.

Kampanyada belirtilen finansman koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerli olup, finans kuruluşu finansman sağlayıp sağlamamak konusunda serbesttir. Finans kuruluşunun başvuruyu reddetmesi ve finansman sağlamamasından Fiat sorumlu değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiat dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için size en yakın Fiat Showroom'larına ulaşabilirsiniz.

Tablodaki ödeme planları örnek olarak simüle edilmiştir. Uygulamada araç fiyatına, kullanılan kredi koşulları ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebilir.

ÖTV muaf satış koşulları ve detayları için Müşteri İlgi Merkezi'mizi arayabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Görüntülü görüşme

Sorularınız mı var? Sizin için buradayız!

Sizi arayalım

Sorularınız mı var? Yardım etmek için buradayız!

Test sürüşü

Önce aracınızı denemek ister misiniz?